Zadzwonisz?

Być może chcesz nawiązać współpracę z wyjątkowo wpływową ekipą. Bardzo prawdopodobne jest również, że rozważasz zlecenie nam rozpromowania Twojej usługi lub nowego produktu, ale obawiasz się wysokich stawek i buców po drugiej stronie telefonu. Tylko strach przed napisaniem wiadomości do nas oddziela Twoją imprezę od ogromnego sukcesu, a Ciebie od splendoru i dużych pieniędzy? Bijesz się z myślami, niczym grecki filozof, a tak naprawdę jedna wiadomość dzieli Cię od sukcesu Twojego biznesu i pierwszych stron gazet?

Nie masz się czego obawiać! Całkiem serio!

Nie musisz się obawiać przed napisaniem do nas wiadomości! Mail kontakt@pelnebrzuchy.pl jest do Twojej dyspozycji. Obiecujemy, że spotkasz się z sympatyczną odpowiedzią, chociaż wiemy, że przez najbliższe lata czekają nas wiadomości z uwagami i krytyką, a nie propozycje współpracy opiewające na wielotysięczne sumy.

Jesteśmy otwarci na dialog. Chętnie usprawnimy naszego bloga, jeśli wskażesz co według Ciebie można poprawić. Możemy również odwiedzić knajpę, która w Twojej opinii musi zostać zrecenzowana. Jeśli chcesz wylać na nas wiadro pomyj, bo w tekstach mnożą się literówki – zrób to! Przecież tworzymy tego bloga w trosce o głodnych łodzian!

Czekamy na Was także na Facebooku, Instagramie i grupie Gdzie warto zjeść w Łodzi?